У День Збройних Сил України, науковцями Заповідника був проведений патріотичний флеш-моб «Дякуємо Збройним Силам України», під час якого всі охочі мали змогу на синьо-жовтому знамені написати побажання українським воїнам.
Активними учасниками флеш-мобу стали студенти Корсунь-Шевченківського фахового педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка. У навчальному закладі, біля виставки «Ми вдячні вам, захисники та захисниці!», створеної студентами, вони зобразили на прапорі Герб України й написали слова підтримки всім, хто зі зброєю в руках боронить рідну Україну від окупанта, побажали їм здоров’я та повернення додому неушкодженими з Перемогою. Під час заходу студенти декламували вірші, в яких з трепетом передавали свої почуття вдячності нашим бійцям за можливість навчатися.
До флеш-мобу долучилися гуртківці Корсунь-Шевченківського центру дитячої та молодіжної творчості, зокрема учасники зразкової студії української пісні «Барви Корсуня» (керівник – Валентина Гринюк), які співали пісні, присвячені нашим мужнім захисникам, а на синьо-жовтому знамені писали свої дитячі побажання українським воїнам.
Прапор разом з коштами, зібраними працівниками Заповідника в ході акції «Заповідник – Волонтери – ЗСУ», буде переданий волонтерам, які відвезуть його на фронт, в один з підрозділів, в якому воюють корсунці. Ми сподіваємося, що після Перемоги, знамено буде повернене в Заповідник і займе чільне місце в експозиції військового музею.
Дякуємо всім за участь у флеш-мобі!
Вітаємо всіх зі святом – Днем Збройних Сил України, особливо своїх колег Анатолія Меланченка й Станіслава Степенькіна! Дякуємо всім українським воїнам за незламність! Молимось за вас і Україну.