До Дня Гідності та Свободи на виставці «Україна – понад усе!» в мілітарному музеї Заповідника відбулась низка заходів, на яких побували учні Корсунь-Шевченківської гімназії і студенти Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу імені Т.Г.Шевченка.

Завідувачка мілітарного музею Тетяна Полякова провела для відвідувачів тематичні екскурсії «Корсунці – учасники Револоюції Гідності». Вона розповіла про Героя України Василя Сергієнка, про Олега Собченка, Романа Сокуренка, Віталія Коломійця, Юрія Купрєєва, Віктора Хоменка, Михайла Якубенка, Олексія Солоданюка, В’ячеслава Коломійця, які віддали своє життя за свободу й незалежність України.

Учасник Революції Гідності Валентин Темненко поділився зі студентами спогадами про події, в яких брав участь у грудні 2013 – лютому 2014 років у м. Києві. Валентин Анатолійович подарував Заповіднику книги з бібліотеки Майдану.

Зворушливою була розповідь про Революцію Гідності викладачки педколеджу Наталії Смілянець, очевидиці подій. Також Наталія Миколаївна з теплотою згадувала про колишніх студентів навчального закладу, які загинули в російсько-українській війні. Серед них були й учасники революційних подій.