17 серпня в Заповіднику відбувся майстер-клас «Ляльки-мотанки – обереги для українських воїнів». Це була не просто чергова творча зустріч, а захід, наповнений патріотизмом, щирістю, переживаннями за кожного солдата, який боронить Україну, й безмежною вірою в ПЕРЕМОГУ.
Діти, котрі долучилися до виготовлення оберегів, старанно виконували всі поради науковців – Катерини Лоєнко й Лариси Гребеніченко. Тендітні дитячі пальчики творили справжнє диво – маленькі синьо-жовті ляльки-мотанки, у кожну з яких вкладалася сила любові до рідної землі й молитва, щоб Бог оберігав кожного захисника. Юні учасники заходу вносили до виробів щось своє, авторське, тому всі ляльки-мотанки відрізнялись одна від одної.
Дехто з дітей забирав створений власноруч оберіг, щоб передати своїм рідним, які зараз на фронті. А інші – залишали в Заповіднику, знаючи, що через волонтерів вони будуть передані українським захисникам.
Щиро віримо, що позитивна енергія, якою діти наповнювали ляльки-мотанки, стане справжнім оберегом для наших мужніх воїнів.
У важкий час війни кожен українець має докладати максимум зусиль задля Перемоги. Свій посильний внесок роблять і діти. Хай кожен оберіг, створений дитячими руками, додасть нашим воїнам сил і наснаги, вбереже їх від ворожих куль.