У меморіальному музеї К.Г.Стеценка в с. Квітки експонується виставка картин на релігійну тематику, на якій представлено 15 робіт, майстерно вишитих дрібним різнокольоровим бісером місцевими жительками Галиною Косенко, Світланою Сокирко, Людмилою Ціон.

Організаторка виставки Лариса Цьоменко, завідувачка музею.

Виставка буде діяти до 1 серпня 2026 року.