24 травня виповнюється 141 рік від дня народження Кирила Стеценка, видатного творця української музики. Талановитий композитор, учень і послідовник Миколи Лисенка, хормейстер, диригент, педагог, громадський діяч, палкий патріот України Кирило Григорович залишив яскравий слід в історії української культури. Продовжувачами мистецьких справ композитора стали його талановиті діти, внуки і правнуки.

Напередодні дня народження видатного земляка, у рамках освітнього проєкту Заповідника «Видатні постаті України», у меморіальному музеї К.Г.Стеценка в с. Квітках відбулась мистецька година «Композитор, учитель, священник». У заході взяли участь учні 5 і 6 класів Квітчанського ліцею. Завідувач музею Лариса Цьоменко розповіла школярам про творчість Кирила Стеценка, про популяризацію ним української народної пісенної творчості, а також про боротьбу Кирила Григоровича за створення Української Автокефальної Православної Церкви.

Діти прослухали низку творів композитора, познайомилися з тимчасовою виставкою, яка розповідає про нащадків Кирила Григоровича.