21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, установлений, відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року, «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ ст., а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».
До цієї дати науковці Заповідника підготували виставку «Революція Гідності очима відомого українського документального фотографа Владислава Мусієнка», яка експонувалась у Публічній бібліотеці Корсунь-Шевченківської міської ради. Одночасно працівники бібліотеки експонували книжкову виставку «Україна – держава гідності й свободи». Відвідувачами обох виставок стали читачі бібліотеки, серед яких не лише корсунці, а й внутрішньо переміщені особи. Зокрема, з виставками познайомився Іван Немченко, письменник, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент Херсонського державного університету. Організатори заходу привітали Івана Васильовича зі звільненням від російських загарбників його рідного міста Херсона.
Про Владислава Мусієнка та його роботи, представлені на виставці, розповіла наукова працівниця Заповідника Лариса Гребеніченко. Присутні ділилися своїми спогадами про події Революції Гідності.
Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв, які загинули за Україну, хвилиною мовчання.