Щороку сотні тисяч туристів з різних куточків нашої країни відвідують Корсунь-Шевченківський парк – пам’ятку садово-паркового мистецтва останньої чверті ХVІІІ – ХІХ ст., що входить до складу Заповідника. Вони, зачаровані мальовничими куточками, хочуть якнайбільше дізнатися про його історію. Нещодавно це стало можливим. У серії «Дивовижі Черкащини» вийшла з друку книга «Незакінчена історія старовинного парку», в якій розглянуто сторінки історії заснування і становлення одного з найдивовижніших стародавніх парків України – Корсунського.
Авторка книги Парасковія Степенькіна вперше в українській історіографії дослідила історію парку через внесок власників у його збереження і розбудову впродовж понад двох століть. Видання побудоване на використанні широкого кола архівних документів і свідчень сучасників, багато ілюстроване кольоровими й чорно-білими репродукціями живописних і графічних творів, фотокопіями світлин ХІХ – ХХІ ст., низка яких опублікована вперше.
У книзі ви знайдете багато цінної інформації не лише з історії парку і його власників, а й про багатий рослинний і тваринний світ.
Безперечно, книга є унікальним виданням, цінним для фахівців у галузі садово-паркового мистецтва, істориків, біологів тощо.
Водночас видання написане в науково-популярному стилі, що робить його доступним широкому загалу. Читаючи книгу, ніби подорожуєш у просторі й часі: разом з власниками створюєш один з найкращих парків Європи ХVІІІ – ХІХ ст., насолоджуєшся красою, уболіваєш за майбутнє.
Тираж книги невеликий – 200 примірників, тож поспішайте придбати.
Книга «Незакінчена історія старовинного парку» продається в касі Заповідника, ціна – 300 грн.