Запрошуємо здійснити захоплюючу мандрівку Корсунським парком – одним з найдивовижніших старовинних пейзажних парків України. Він є пам’яткою садово-паркового мистецтва останньої чверті ХVІІІ – ХІХ ст. Розкинувся на гранітних островах р. Росі й материковій ділянці. Його площа складає понад 100 га.
Під час подорожі ви дізнаєтеся про історію створення парку, почуєте цікаві легенди й перекази, помилуєтесь гранітними скелями, природними водоспадами й віковими насадженнями. Так з другого містка, перекинутого через річку, відкривається чудовий вигляд на гору Янталку, яка є окрасою острова Деніс. Біля скульптурної композиції «Ян і Наталка» екскурсовод повідає вам легенду про невмируще кохання української дівчини Наталки й польського шляхтича Яна. Неподалік знаходиться старий каштан, під яким, за переказами, любив відпочивати й малювати Тарас Шевченко під час своєї останньої подорожі в Україну в 1859 році. Старовинний характер парку підкреслює Князівська алея, яка знаходиться на материковій ділянці. Велетенські ялини з конусоподібними густими кронами створюють унікальну живописну картину.
У парку можна втамувати спрагу, набравши кришталево чистої води з Русалчиного джерела чи Князівської криниці. На його території є облаштовані місця для відпочинку: відкриті альтанки, лавки тощо.
Мандрівка парком подарує вам особливе відчуття єдності з природою будь-якої пори року. Вона буде цікавою та пізнавальною як для дорослих, так і для дітей.